Order Form


NAME:
ADDRESS:
PHONE NO.:
EMAIL:
ITEM CODE / SIZE:
PAYMENT METHOD: Maybank : MOHD SYAFEE MOHAMAD 162143031067
CIMB : MOHD SYAFEE MOHAMAD 7010439774
Bank Islam : MOHD SYAFEE MOHAMAD 12092022759420
BSN : MOHD SYAFEE MOHAMAD 10121-41-00001889-3
AmBank : NILAM ASIATECH SOLUTIONS 0172022008184
RHB : MOHD SYAFEE MOHAMAD 10109900444847
DROPSHIP AGENT CODE:

SEGALA ORDER AKAN DIPROSES DALAM MASA 24 JAM DAN PIHAK KAMI AKAN MAKLUMKAN MELALUI EMEL/SMS.JIKA ADA PERTANYAAN/ORDER BOLEH SMS/WHATSAPP 013-9343791
TERIMA KASIH..=)

Put a website form like this on your site.